Info  
Ajankohtaista
Tapahtumakalenteri
Treeniaikataulu
Hinnat
Harjoittelu
Jäsenyys
Virusmäen Wushu ry
Yhteystiedot
  Lajit  
Wushu
Changquan
Nanquan
Taijiquan
Qigong
Perinteiset tyylit
Aseet
  Artikkelit  
Kuvat ja videot
Artikkelit ja kirjallisuus
Linkit
Arkisto
   
   
 
Yhteistyökumppanit
 
   
 

 

Yhteystiedot

Virusmäen Wushu ry

Postiosoite: Keskuskatu 10 B 6, 60100 Seinäjoki
Harjoittelupaikat: Uimahalli-Urheilutalo (voimistelu- ja tanssisali, jumppasali),
Kirkkokatu 15, Seinäjoki

Tilinumero
IBAN: FI22 1196 3000 1028 02

Tiedustelut ja palaute
Tanja Mäki-Jussila, puh. 050 537 4454
sähköposti: tanja.maki-jussila@netikka.fi

 

Kurssikysely

Virusmäen Wushun Facebook-sivut

 

HALLITUS

Reetta-Maija Luhta

puheenjohtaja

puh. 040 569 0775

sähköposti: reetta-maija.luhta@epshp.fi

 

Kari Koskimäki

varapuheenjohtaja, ohjaaja

puh. 045 137 0077

sähköposti: kasa@netikka.fi

 

Tanja Mäki-Jussila

sihteeri, ohjaaja

puh. 050 537 4454

sähköposti: tanja.maki-jussila@netikka.fi

 

Jaana Mäki-Jussila

rahastonhoitaja

puh. 050 520 8144

sähköposti: jaana.maki-jussila@netikka.fi

 

Keijo Niemi

varajäsen

puh. 044 411 4415

sähköposti: keijo.niemi@netikka.fi

 

Sirpa Sirjonen

varajäsen

puh. 040 726 1784

sähköposti: sirpa.sirjonen@outlook.com

 

Hanna Solin

varajäsen

puh. 0400 594 034

sähköposti: hanna.solin@hotmail.com

 

Arto Pitkänen

varajäsen

puh. 044 302 9588

sähköposti: arto.pitkanen@terapiapalvelutoimiva.fi

 

Lue meistä lisää

 
Liikenne Hallakangas Mainos- ja muotoilutoimisto Semio Oy Seinäjoen sanomat